شانه دوربین باردار گلوله فرزند اسلحه

شانه: دوربین باردار گلوله فرزند اسلحه اخبار حوادث روزنامه حوادث حوادث روز

گت بلاگز اخبار اجتماعی وزش باد شدید در اغلب استان‌ها ، بارش‌های پراکنده در سواحل شمالی کشور

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی، از آینده نگری وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک جهت بعضی مناطق شمال‌غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، بخش‌هایی از مرک

وزش باد شدید در اغلب استان‌ها ، بارش‌های پراکنده در سواحل شمالی کشور

بارش های پراکنده در سواحل شمالی کشور/وزش باد شدید در اغلب استان ها

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی، از آینده نگری وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک جهت بعضی مناطق شمال غرب، غرب، دامنه های جنوبی البرز، بخش هایی از مرکز، شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور طی امروز خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی امروز در بخش هایی از ارتفاعات البرز، سواحل دریای خزر بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق آینده نگری شده، گفت: در شمال شرق کشور بویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار، باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه در این روز (دوشنبه) احتمال سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها در شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی، شمال سمنان و شرق گلستان وجود دارد، گفت: در روز دوشنبه در بعضی مناطق شمالغرب، غرب، دامنه های جنوبی البرز، بخش هایی از مرکز، شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید با جهت غربی و شمالغربی و احتمال گرد و خاک آینده نگری می شود.

وزش باد شدید در اغلب استان‌ها ، بارش‌های پراکنده در سواحل شمالی کشور

وظیفه در ادامه افزود: در بعضی مناطق این استان ها سرعت لحظه ای باد ۱۰ تا ۱۵ متر بر ثانیه برآورد می شود.

وی با بیان اینکه در روز جاری (دوشنبه) با شمالی شدن جریانات کم کردن دما در سواحل شمالی کشور و به تدریج در شمال شرق کشور آینده نگری می شود، گفت: در اوایل وقت روز سه شنبه در بخش هایی از خراسان رضوی بارش پراکنده خواهیم داشت و انتظار می رود این سامانه به تدریج از مرزهای شمال شرقی کشور خارج شود و روز چهارشنبه نیز در بعضی از مناطق شمالغرب بارش خفیف و پراکنده آینده نگری می شود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی، از آینده نگری وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک جهت بعضی مناطق شمال‌غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، بخش‌هایی از مرک

وی در آخر با اشاره به اوضاع هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه بیشینه هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز جاری ۲۶ درجه و کمینه ۱۸ درجه خواهد بود، گفت: بررسی ها نشان داده که پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز دوشنبه نیمه ابری همراه با وزش باد شدید خواهد بود. همچنین در روز سه شنبه آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران صاف ولی گاهی وزش باد خواهد داشت.

واژه های کلیدی: ایران | دوشنبه | دوشنبه | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz